te koop

Appartement te koop in Sint-Pieters-Woluwe De Hinnisdaellaan 2, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
€ 325.000
  • 2 kamers
  • 1 badkamers
  • 80 m²

Omschrijving

Maxime Real Estate stelt u een charmant 2 slaapkamer aan in Stokkel.

Dit licht appartement van ±80 m² (volgens EPC) , gelegen op de 3e verdieping van een gebouw uit 1964 met lift, in een uitstekende ligging in het hart van Stokkel, vlakbij openbaar vervoer, winkels, supermarkten en restaurants.

Dit appartement biedt een uitstekende investering of een toekomstige gezellige thuis die u naar eigen smaak kunt aanpassen.

Is als volgt ingedeeld:

Inkomhal ±4 m² met apart toilet // lichtrijke woonkamer ±25,5 m² met toegang tot de gesloten keuken ±6 m² (voorzien van inductiekookplaat, oven, vaatwasser) en bergruimte met ingebouwde kasten, met toegang tot een oostgericht balkon // twee slaapkamers: eerste slaapkamer ±12 m² via nachthal, tweede slaapkamer ±10 m² via de woonkamer // badkamer met ligbad, lavabo en aansluiting voor wasmachine //
kelder inbegrepen

Mogelijkheid tot aankoop van een garage in de Oppemlaan voor +40.000 €

Extra informatie en mogelijkheden: PVC dubbel glas, collectieve verwarming op stookolie, parlofoon, elektriciteit niet conform.

Geïnteresseerd? Voor meer informatie of een bezoek, contacteer ons via 02.771.16.35 of per e-mail op info@maxime-realestate.be

De meegedeelde informatie en oppervlaktes zijn louter indicatief en houden geen enkele juridische verbintenis in.

Uw makelaar

Morgane Franceus

Morgane Franceus

Details

Contacteer ons

Wij kijken ernaar uit u verder te helpen, te adviseren en van dienst te zijn. Aarzel niet om contact met ons op te nemen!

U moet uw voornaam invullen.
U moet uw naam invullen.
U moet uw e-mailadres invullen.
U moet een bericht invullen.
U moet akkoord gaan met onze algemene voorwaarden.

vergelijkbare panden

Voordat je vertrekt

Ontdek onze diensten