te koop

Appartementsgebouw te koop in Woluwe-Saint-Pierre Rue Dominique de Jonghe 52, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
€ 2.550.000
  • 17 kamers
  • 8 badkamers
  • 684 m²

Omschrijving

Bod vanaf € 2.550.000. Maxime Real Estate stelt u een opbrengsteigendom voor, ideaal gelegen in het hart van Stockel, in de onmiddellijke nabijheid van het Dumonplein en alle voorzieningen. Het gebouw werd opgetrokken in 1997 en is volledig in orde met de stedenbouwkundige voorschriften. Het onderscheidt zich door een functionele indeling en een sterk verhuurpotentieel. Indeling:
  • Gelijkvloers: 2 appartementen (1- en 2-slaapkamer) met privétuinen en een gemeenschappelijke tuin
  • 1e en 2e verdieping: 4 appartementen (2- en 3-slaapkamer)
  • 3e verdieping: 2 appartementen met 2 slaapkamers
  • Kelderverdieping: 12 parkeerplaatsen en kelders
Huursituatie: Het gebouw is momenteel verhuurd via een Sociaal Verhuurkantoor (SVK), Huidige huuropbrengst: € 5.580,60 / maand, Geschat verhuurpotentieel: ± € 11.000 / maand Technische kenmerken: Individuele meters en individuele gasverwarmingsketels, EPC van C tot E
De verstrekte informatie en oppervlaktes zijn louter indicatief en houden geen contractuele verbintenis in.

Uw makelaar

MAXIME VERSTAPPEN

MAXIME VERSTAPPEN

Details

Contacteer ons

Wij kijken ernaar uit u verder te helpen, te adviseren en van dienst te zijn. Aarzel niet om contact met ons op te nemen!

U moet uw voornaam invullen.
U moet uw naam invullen.
U moet uw e-mailadres invullen.
U moet een bericht invullen.
U moet akkoord gaan met onze algemene voorwaarden.

Voordat je vertrekt

Ontdek onze diensten